Misiowy Dzień w BAJCE

Kto  z nas nie miał w dzieciństwie ulubionej pluszowej zabawki? Taki miś po to misiem jest, żeby było kogo tulić, kiedy pada deszcz. Pluszowy miś to zupełnie wyjątkowy przyjaciel z dzieciństwa. Wierny, kochany, zawsze gotowy do przytulenia, cierpliwy powiernik dziecięcych sekretów.

We współczesnym świecie mediów i zabawek elektronicznych maskotka pluszowego misia dla niektórych dzieci może być mało atrakcyjna, a bajki o Misiu Uszatku czy Kubusiu Puchatku muszą konkurować z bohaterami kreskówek o obco brzmiących imionach. Mimo to pluszowego misia kochają wszyscy, zarówno dzieci, jak i dorośli. Jako ulubiona dziecięca zabawka miś stał się również ulubionym bohaterem literackim.

Przywiązanie do pluszowych zabawek zademonstrowały dzieci z naszego przedszkola podczas urządzonego 25 listopada Święta Pluszowego Misia. Dzieci z zaciekawieniem słuchały historii powstania Pluszowego Misia. Wśród  atrakcji znalazły się: układanie niedźwiadków z puzzli, malowanie portretu ulubionego misia, ćwiczenia fizyczne w takt misiowych przebojów. Dzieci z radością uczestniczyły w wielu zabawach i konkursach.

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć 🙂

GRUPY I-III

Dostęp tylko dla zalogowanych użytkowników. Zaloguj się aby zobaczyć materiał.

GRUPY IV i V

Dostęp tylko dla zalogowanych użytkowników. Zaloguj się aby zobaczyć materiał.

Może Ci się również spodoba

Dodaj komentarz

Skip to content