Karnawałowe pląsy u ŻABEK i TYGRYSKÓW

W dniu 5.02 w grupie ŻABEK i TYGRYSKÓW miało miejsce coś niesamowitego. Rano do przedszkola przyszły te same dzieci, które widujemy codziennie, lecz już po śniadaniu sale były pełne księżniczek, motylków, piratów oraz innych postaci z bajek i baśni – to wszystko za sprawą odbywającego się tego dnia balu karnawałowego. Przedszkolne sale zmieniły się w sale balowe, pełne pięknych kolorowych ozdób oraz balonów. To w nich zaraz po śniadaniu zebrały się wszystkie dzieci wraz z nauczycielkami. Zabaw oraz tańców było bardzo wiele. Nie zabrakło również występów i konkursów. Po zakończeniu zabawy wszystkie dzieci zmęczone, lecz zadowolone udały się na słodki poczęstunek. Przedszkolaki do domów wracały uśmiechnięte i pełne niesamowitych wspomnień.

Dostęp tylko dla zalogowanych użytkowników. Zaloguj się aby zobaczyć materiał.

Może Ci się również spodoba

Dodaj komentarz

Skip to content