Karnawałowe bale KRASNOLUDKÓW, BIEDRONEK i MOTYLKÓW

Bal karnawałowy dla przedszkolaków to dzień wyjątkowy, wyczekiwany przez wiele tygodni.  To jedna z atrakcji bardzo lubiana przez dzieci, dostarczającą im wielu przeżyć i radości.

W tym roku z powodu obostrzeń związanych z koronawirusem – każda grupa w naszym przedszkolu świętowała osobno. Pierwszy bal odbył się u KRASNOLUDKÓW. Następnie kolejnego dnia świętowały MOTYLKI i na końcu BIEDRONKI.

Od samego rana drzwi przedszkola przekraczały kolorowe postacie. Dzieci przebrane były za  bohaterów znanych bajek. W salach przedszkolnych można było spotkać wróżki, królewny, motylki, Transformersa, Spidermana… nie sposób zliczyć i wymienić wszystkich uczestników balu. Rozpoznanie dzieci tego dnia było naprawdę trudne:)

Przebierańcy wesoło bawili się przy muzyce i licznych konkursach. Szczególny nastrój tego dnia dodatkowo podkreślał wystrój sal, o który zadbały zdolne panie. One też doskonale bawiły się z dziećmi przebrane nie do poznania!

Podczas balu dzieci miały okazję uwiecznienia radosnych chwil na zdjęciach.

GALERIA GRUPY I KRASNOLUDKI

GALERIA GRUPY II BIEDRONKI