Karnawałowe bale KRASNOLUDKÓW, BIEDRONEK i MOTYLKÓW

Bal karnawałowy dla przedszkolaków to dzień wyjątkowy, wyczekiwany przez wiele tygodni.  To jedna z atrakcji bardzo lubiana przez dzieci, dostarczającą im wielu przeżyć i radości.

W tym roku z powodu obostrzeń związanych z koronawirusem – każda grupa w naszym przedszkolu świętowała osobno. Pierwszy bal odbył się u KRASNOLUDKÓW. Następnie kolejnego dnia świętowały MOTYLKI i na końcu BIEDRONKI.

Od samego rana drzwi przedszkola przekraczały kolorowe postacie. Dzieci przebrane były za  bohaterów znanych bajek. W salach przedszkolnych można było spotkać wróżki, królewny, motylki, Transformersa, Spidermana… nie sposób zliczyć i wymienić wszystkich uczestników balu. Rozpoznanie dzieci tego dnia było naprawdę trudne:)

Przebierańcy wesoło bawili się przy muzyce i licznych konkursach. Szczególny nastrój tego dnia dodatkowo podkreślał wystrój sal, o który zadbały zdolne panie. One też doskonale bawiły się z dziećmi przebrane nie do poznania!

Podczas balu dzieci miały okazję uwiecznienia radosnych chwil na zdjęciach.

GALERIA GRUPY I KRASNOLUDKI

Dostęp tylko dla zalogowanych użytkowników. Zaloguj się aby zobaczyć materiał.

GALERIA GRUPY II BIEDRONKI

Dostęp tylko dla zalogowanych użytkowników. Zaloguj się aby zobaczyć materiał.

GALERIA GRUPY III MOTYLKI

Dostęp tylko dla zalogowanych użytkowników. Zaloguj się aby zobaczyć materiał.

Może Ci się również spodoba

Dodaj komentarz

Skip to content