Dzień Kobiet w BAJCE

8 marca to wyjątkowy dzień szczególnie dla wszystkich pań zarówno tych dużych jak i małych. W tym dniu jest obchodzony Dzień Kobiet. Przedszkolaki także  świętowały w tym dniu. W każdej grupie przedszkolnej obchodzono uroczyście Dzień Kobiet . Chłopcy składali życzenia dziewczynkom,  i paniom. Nie obyło się bez cukierków, drobnych upominków i kwiatów. Na  dziewczęcych buziach uśmiech gościł przez cały dzień , a chłopcy zachowywali się wyjątkowo w tym dniu  byli mili i uczynni , cudownie by było, gdyby to dobre zachowanie udało się przenieść na wszystkie pozostałe dni. Wszystkie panie  i dziewczynki dziękują chłopcom za piękne życzenia  i kwiaty. 

Dostęp tylko dla zalogowanych użytkowników. Zaloguj się aby zobaczyć materiał.

Może Ci się również spodoba

Dodaj komentarz

Skip to content