Palma i Pisanka Wielkanocna

Tradycją już stał się udział naszego przedszkola w spotkaniu „Palma i Pisanka Wielkanocna” organizowanym w Miejsko-Gminnym Ośrodku Kultury w Międzyborzu.

W tym roku palmę wielkanocną naszego Przedszkola BAJKA wykonali rodzice oraz dzieci przy współpracy z nauczycielami.

Serdecznie dziękujemy za zaangażowanie się i poświęcony czas rodzicom oraz babciom naszych przedszkolaków z grup: IV ŻABKI, V ZERÓWKA A 0a i VI ZERÓWKA B 0b. Szczególne podziękowania kierujemy do Pani Eli za bukszpan a Paniom: Agacie, Magdzie B., Magdzie W., Monice i Milenie za nieocenioną pomoc przy tworzeniu palmy! Podziękowania także dla Pań nauczycielek: Kingi, Małgorzaty, Moniki, Julity i Ani.

ŚWIETNA ROBOTA!

Palma została wykonana w tradycyjny sposób. Naręcze bukszpanu, suszone trawy, dziesiątki dwukolorowych kwiatów, kilka tubek kleju i bardzo długie popołudnie przyczyniło się do powstania tej palmy wielkanocnej, która dumnie będzie reprezentować nasze przedszkole w czasie Niedzieli Palmowej.

Następnego dnia nasze przedszkolaki wybrały się do MGOK by podziwiać piękne palmy wykonane przez jednostki budżetowe oraz organizacje pożytku publicznego z terenu gminy Międzybórz.