Rodzinny piknik w BAJCE

W końcu, po kilkunastu miesiącach pandemii COVID-19 mogliśmy wspólnie celebrować majowo-czerwcowe święta czyli: Dzień Dziecka, Dzień Matki i Dzień Ojca połączone w jeden wyjątkowy dzień – Święto Rodziny. W ostatnim dniu maja rodzice oraz przedszkolaki z grup: IV ŻABKI, V ZERÓWKA A 0a i VI ZERÓWKA B 0b spotkali się przy basenie miejskim w Międzyborzu. Zaopatrzeni w koce i dobry humor podziwiali występy swoich pociech. Następnie dla dorosłych oraz dzieci przygotowane zostały specjalne konkurencje sportowe, które wymagały siły a także sprytu i taktyki. Dla łakomczuchów zaserwowano bufet, na który składały się nie tylko upieczone przez mamy ciasta, ale i kiełbaski prosto z grilla – tutaj już rządzili tatusiowie. Nad całością czuwały oczywiście nasze dzielne nauczycielki: Pani Małgorzata Mazur, Pani Monika Szymczyk, Pani Kinga Barczak, Pani Julita Obiegło-Kiecka Pani Anna Stoppok. To właśnie one przygotowały swoich wychowanków do cudownych występów. Zajęły się także organizacją całego przedsięwzięcia. Swoją pomocą służyli także Pani Dorota Konieczna, Pani Beata Mikosiak i Pan Sebastian Michalski. Dzięki znakomitej pogodzie impreza udała się w 100, a nawet 200%. Dziękujemy Państwu serdecznie za wspólną zabawę i do szybkiego zobaczenia podczas kolejnych przedszkolnych wydarzeń. Specjalne podziękowania kierujemy do tych z Państwa, którzy szczególnie wspomogli nas przy organizacji pikniku oraz za przepyszne ciasta.

Fot. Paulina Uran