Dzień Babci i Dziadka w ZERÓWKACH

Babcia i Dziadek – te słowa kryją w sobie wyjątkową moc – miłość, radość, opiekę i oddanie, którymi otaczane są na co dzień dzieci przez swoich ukochanych dziadków. 

Przychodzą takie dni w roku, kiedy w wyjątkowy sposób należy podziękować Babci i Dziadkowi za ich wszelki trud, uśmiech w deszczowy dzień i ciepły uścisk, na które zawsze mogą liczyć nasze dzieci. 

Nasze BAJKOWE starszaki nie zapomniały o tym wyjątkowym święcie i wraz z paniami przygotowały krótkie programy artystyczne kierowane ku ich Babciom i Dziadkom.

Dzieciaki pod czujnym okiem Pani Moniki i Pani Julity zaprezentowały wiersze, piosenki oraz tańce, które ćwiczyły na tą uroczystość. Grupa ZERÓWKA A 0a przygotowała piękne i pełne uroku jasełka, a grupa ZERÓWKA B 0b zatańczyła na scenie twista!

W przepięknej scenografii oraz wyjątkowej atmosferze, wnuczęta wspaniale wystąpiły przed bliskimi, następnie przedszkolaki rozdały swoim dziadkom przygotowane przez siebie upominki, aby w szczególny sposób okazać swoim bliskim szacunek i po raz kolejny podziękować za miłość, cierpliwość i zrozumienie.

To była naprawdę wyjątkowa uroczystość, pełna uśmiechu, radości i dumy. Szczęśliwe i rozpromienione twarze babć i dziadków dały wyraz tego, jak ważne są takie spotkania i chwile spędzone wspólnie z wnukami.