12. Międzyprzedszkolna Olimpiada w Twardogórze

W piątek, 17. marca, odbyła się już dwunasta edycja Międzyprzedszkolnej Olimpiady Sportowej w Twardogórze. Było to pierwsze po okresie obostrzeń covidowych spotkanie drużyn przedszkolnych z Twardogóry, Dobroszyc i Międzyborza. Tym razem przedszkolaków na zaproszenie organizatorów czyli Miejskiego Przedszkola z Oddziałem Małego Dziecka gościł Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji w Twardogórze gdzie w atmosferze sportowej rywalizacji, a przede wszystkim zabawy przedszkolaki rozwijały swoją sprawność ruchową i mogły poznać swoich kolegów i koleżanki z innych placówek. Olimpiadę tradycyjnie rozpoczęła defilada, a po ślubowaniu przedszkolaki próbowały swoich sił w takich konkurencjach jak m.in.: skoki w workach czy tor przeszkód. W przerwie między konkurencjami swoje umiejętności prezentowały cheerleaderki, które swoimi występami zagrzewały i bawiły zebranych gości i uczestników. Nasze przedszkole reprezentowały: Hania W., Hania K., Zosia W., Zosia G., Michalinka i Julka.

Wyrazy podziękowania dla Pani Gosi i Pani Julity za przygotowanie dzieci do olimpiady.🙂

Dla Pani Kasi i Moniki za pomoc i opiekę dzieciaków na widowni.💪🏻

Dla Pani Dyrektor Moniki za dzielny udział w konkurencji dla dorosłych, wsparcie i obecność 😄

I Pan Sebastian – za foto i wideo relację 🙂

Olimpiada zakończyła się defiladą i wręczeniem dyplomów oraz nagród. Wszystkie przedszkola zajęły I miejsca. Brawo dzieciaki!