Jesienny Piknik ŻABEK i TYGRYSKÓW

20. września 2018 r. w naszym przedszkolu tradycyjnie jak co roku , odbył się się Piknik Jesienny dla dzieci 5-letnich. Dzieci z grupy IV ŻABKI i V TYGRYSKI przybyły licznie ze swoimi rodzicami na jesienne biesiadowanie.

Tematem przewodnim tegorocznego pikniku były obchody 100-lecia odzyskania przez Polskę niepodległości. Nie było rywalizacji podczas jesiennych konkurencji, wszystko odbywało się w atmosferze wspólnej zabawy. Ogromną radość sprawiła dzieciom zabawa z rodzicami. Tatusiowie perfekcyjnie naśladowali pingwiny, a mamusie gimnastykowały się w tańcu “Boogie Woogie”. Nie zabrakło akcentów patriotycznych – w każdej konkurencji pojawiła się liczba 100. Oczywiście najbardziej wyczekiwanym momentem było pieczenie kiełbasek przy ognisku.

Photo4

Photo18

Photo62

Dostęp tylko dla zalogowanych użytkowników. Zaloguj się aby zobaczyć materiał.