KRASNOLUDKI w bibliotece

18 kwietnia 2016 r. KRASNOLUDKI wybrały się na zwiedzanie miejskiej biblioteki mieszczącej się w M-GOK w Międzyborzu. W bibliotece czekała już na dzieci pani Justyna Koziarska – pracownik biblioteki, która bardzo szczegółowo opowiedziała dzieciom, jak należy zachowywać się w bibliotece i jakie zasady obowiązują podczas wypożyczania książek i korzystania z nich w domu. Dzieci zwiedzały wszystkie zakamarki biblioteki, ale najbardziej podobało się w miejscu gdzie znajduje się literatura dziecięca. Mogły wysłuchać wierszyków i bajeczek, które czytała dla nich Pani Justyna. Dzieci poznały także stałych mieszkańców biblioteki, którymi są rybki – Tola i Boluś. Usłyszane wiadomości wykorzystały w praktyce – wypożyczając ze swoją wychowawczynią książki do przedszkola.

Serdecznie dziękujemy Pani Justynie Koziarskiej za tak miłe i sympatyczne przyjęcie maluchów w „królestwie książek”.

 

Krasnoludki w bibliotece FOT.2
Krasnoludki w bibliotece FOT.2
Krasnoludki w bibliotece FOT.1