Z Panią Anetą o złym wpływie papierosów

W środę 11 stycznia 2016 roku w związku z realizacją  Programu antynikotynowego   „Czyste powietrze wokół nas” grupę VI – „Zerówka” odwiedziła pielęgniarka, pani Aneta. Przedszkolaki przywitały zaproszonego gościa i czynnie uczestniczyły w spotkaniu, zadawały pytania, dzieliły się swoimi spostrzeżeniami i doświadczeniami. Głównym tematem spotkania było omówienie szkodliwości palenia papierosów , a także chorób przez nie wywoływanych. Dzieci dowiedziały się jak dbać o zdrowie swoje i innych oraz gdzie są najbardziej narażone na dym tytoniowy.  Na zakończenie spotkania przedszkolaki otrzymały dyplomy, a w ramach podziękowania wręczyły laurkę. Bardzo serdecznie dziękujemy Pani Anecie za poświęcony czas i ciekawe spotkanie z przedszkolakami.