Żegnamy ZERÓWKĘ

W środę 28 czerwca 2017 r. odbyło się uroczyste pożegnanie naszych absolwentów z grupy VI ZERÓWKA, którzy po wakacjach rozpoczną naukę w szkole. Na uroczystość przybyli rodzice, babcie, dziadkowie i zaproszeni goście min. Zastępca Burmistrza MiG Międzybórz Pani Barbara Witkowska. Dzieci przedstawiły program artystyczny w którym zaprezentowały swoje umiejętności: recytowały wiersze, śpiewały piosenki. Pięknie podziękowały również swoim Paniom i Panom za cały spędzony w przedszkolu czas. Za całoroczną pracę wszystkie dzieci otrzymały pamiątkowe dyplomy i upominki. Gorące podziękowania oraz dyplomy odebrali rodzice, którzy w sposób szczególny angażowali się w pracę na rzecz naszego przedszkola a byli to min.:

 • p. Dorota Lecheta
 • p. Agnieszka Podgórska
 • p.Magdalena Borkowska
 • p.Monika Dębowska
 • p.Małgorzata Jezierska
 • p.Justyna Matysik
 • p.Justyna Mencel
 • p.Kamila Skowron
 • p.Mirosław Kamiński
 • p.Edyta i Damian Jaworscy
 • p. Maria i Rafał Kupis
 • p. Kamila Szaj-Pawłowska i Tomasz Pawłowski

Życzymy wszystkim wesołych, pogodnych i pełnych przygód wakacji.

Pożegnanie

Kart w kalendarzu było nie mało

Codziennie jedną zdejmował czas

I cóż powiecie ot przeleciało

Rok szkolny minął jak z bicza trzask

Będziemy teraz już pierwszą klasą,

Może najlepszą ze wszystkich klas.

Żegnaj przedszkole, żegnaj na długo!

Teraz już szkoła zaprasza nas!