Góra Grosza XVIII edycja

W naszym przedszkolu została przeprowadzona kolejna edycja „ GÓRY GROSZA” pod opieką nauczycielki Darii Jach organizowanej przez Towarzystwo  „NASZ DOM”  z siedzibą w Warszawie pod patronatem MINISTRA EDUKACJI NARODOWEJ. W Polsce była to już  18 edycja tej akcji. Celem akcji Góra Grosza jest zebranie funduszy na pomoc dzieciom wychowującym się poza własną rodziną, w tym na tworzenie takich programów, które pozwolą dzieciom wrócić do domu bądź tworzenia takich miejsc, które będą w miarę swoich możliwości zbliżone do domu rodzinnego oraz programów, które pozwolą im spokojnie dorastać. Akcja w naszym przedszkolu trwała od 1 grudnia do 2 stycznia  2018 roku prowadzona we wszystkich grupach przedszkolnych. W sumie zebraliśmy 255,32 złotych i 2,62 euro z czego bardzo się cieszymy. Dziękujemy wszystkim zaangażowanym w akcję.

Może Ci się również spodoba

Dodaj komentarz