KRASNOLUDKI w mini zoo

We wtorkowy poranek nasi najmłodsi podróżnicy – KRASNOLUDKI, wybrały się na wycieczkę do mini zoo w pod ostrzeszowskim Niedźwiedziu. Celem ich podróży była osada „Cicho-sza”, która jest gospodarstwem agroturystycznym najbardziej znanym w okolicy z MINI ZOO, które znajduje się na całej powierzchni terenu. Zobaczyć w nim można zwierzęta domowe jak i egzotyczne tj. strusie, lamy, alpaki, jaki tybetańskie, zebu karłowate, wielbłądy, bawoły, węgierskie bydło stepowe, szopy pracze, ostronosy, skunksy, kangury, makaki, wiele ras bażantów, kur ozdobnych, gęsi i kaczek, wiele kuz i owiec, nutrie, świnio-dziki, króliki i wiele, wiele innych.

Była to niewątpliwie pełna emocji przygoda dla naszych najmłodszych przedszkolaków, ale do odważnych świat należy! Pełni uśmiechu i pozytywnych wrażeń KRASNOLUDKI wróciły do przedszkola 🙂