Dni Otwarte w BAJCE

Witajcie po wakacjach! W tym roku szkolnym dni otwarte odbyły się 1.09 (piątek) i były szczególnie wyjątkowe bowiem zaprosiliśmy naszych milusińskich z grupy KRASNOLUDKI, BIEDRONKI i MOTYLKI do odnowionego przedszkola przy ulicy Kościelnej 2. ŻABKI, TYGRYSKI oraz obie ZERÓWKI swoje dni otwarte miały w filii przedszkola (po byłej już szkole podstawowej w Kraszowie) gdzie znajdują się kolejne oddziały naszej placówki.

Największą frekwencją tego dnia cieszyła się nasza główna siedziba przy ulicy Kościelnej ponieważ po tylu latach oczekiwania doczekaliśmy się kompleksowego remontu całego budynku. Odświeżone zostało nie tylko wnętrze, ale również elewacja. Zmienił się rozkład pomieszczeń, sale zyskały piękne ogromne okna, a całe przedszkole jest naszpikowane nowoczesnymi rozwiązaniami jak rekuperacja, wentylacja, jonizacja powietrza czy uzdatnianie wody. Jednym słowem – “WYPAS”.