Wigilijne kolędowanie w BAJCE

Dzień Wigilii Przedszkolnej to jeden z tych dni, które lubimy celebrować. Odświętnie ubrane dzieci oraz wszyscy pracownicy, wspólna wieczerza, śpiewanie kolęd oraz łamanie się opłatkiem. To wszystko działo się dzisiejszego dnia w naszej BAJCE. Było bardzo uroczyście, a w magiczny nastrój Świąt Bożego Narodzenia wprowadziły nas dzieci z grupy ZERÓWKA A 0a, które dla swoich kolegów z ŻABEK, TYGRYSKÓW i ZERÓWKI B wystawiły przepiękne jasełka.

Zachwyciły nie tylko swoich kolegów, ale także dorosłych w tym Panią Dyrektor Monikę Szymczyk, która była gościem specjalnym jasełek. Pani Dyrektor pogratulowała młodym aktorom oraz Pani Justynie i Pani Madzi za świetne przygotowanie dzieci. Życzyła także Wesołych Świąt wszystkim dzieciom i pracownikom przedszkola.

Cudowny był to dzień!