Rodzinne spotkanie jasełkowe

Czwartkowe (11.01.2024) popołudnie było wyjątkowe, bowiem dzieci z grupy VI ZERÓWKA A zaprosiły swoich bliskich na niezwykłe wydarzenie – wystąpiły w jasełkach dla swoich mam, tatusiów, a nawet rodzeństwa. Nie byli to jedyni zaproszeni goście, bo wśród widowni była także nasza Pani Dyrektor Monika Szymczyk oraz przedstawiciele władz samorządowych – Pan Burmistrz Jarosław Głowacki, zastępca Pan Krzysztof Kraska oraz Pan Tomasz Stempin – wiceprzewodniczący Rady Miejskiej. Tak ważny występ nie mógł się odbyć bez Przewodniczącej Rady Rodziców Pani Joanny Smolis. Tego wyjątkowego popołudnia to jednak mamusie i tatusiowe byli największymi i najważniejszymi gośćmi dla naszych „zerówkowiczów”. Występ młodych aktorów, jego specyfika oraz oprawa graficzna i muzyczna sprawiły, że można było się wzruszyć. Do samego końca na sali panowało ogromne skupienie. Kiedy jednak występ się zakończył padły gromkie brawa. Pani Dyrektor podziękowała Paniom Justynie Kędziorze i Magdzie Podgórskiej za świetne przygotowanie dzieci i wystroju sali. Po części oficjalnej dzieciaki mogły pałaszować przygotowane wcześniej słodkości, a rodzice w spokoju napić się gorącej kawy.

Życzymy sobie więcej takich przyjemnych spotkań i dziękujemy! ☺️

Podziękowania dla wszystkich rodziców za obecność, ale przede wszystkim za przygotowanie pięknych strojów dla naszych małych aktorów. Szczególne podziękowania dla Pani Kamili Matylek – dziękujemy, że możemy liczyć na Pani pomoc w kwestii organizacji wszelkich przedszkolnych imprez na sali wiejskiej.