Dzień Babci i Dziadka w 0b

W czwartek (1.02.2024) w grupie ZERÓWKA B 0b odbył się Dzień Babci i Dziadka. Tego popołudnia przedszkolaki recytowały wiersze, śpiewały piosenki, a nawet tańczyły – wszystko dla swoich dziadków. Dzieci do występów przygotowała wychowawczyni grupy Pani Ewelina Brylak. Po części artystycznej dziadków “w obroty” wziął Pan Sebastian. Dziadkowie zatańczyli min. do piosenki “Jedzie pociąg z daleka”. Potem na tzw. “gorące krzesła” zaprosił dzieci, które przez mikrofon mogły powiedzieć za co kochają babcię i dziadka oraz na przykład – co babcia lubi jeść na śniadanie. Na zakończenie wykonaliśmy wspólne pamiątkowe zdjęcie.

Serdecznie dziękujemy Rodzicom oraz Pani Madzi za pomoc w organizacji wydarzenia!