Ferie w BAJCE

Ferie zimowe dla dzieci to czas beztroskich zabaw i odpoczynku, to dni w których do przedszkola uczęszcza mniejsza grupa podopiecznych, biorących udział w wielu ciekawych zabawach i niecodziennych zajęciach.

Dzieci z Naszego Przedszkola korzystając z zimowej aury miały możliwość uczestniczenia w wesołych  zabawach na śniegu. Mroźne powietrze sprzyjało zdrowotnym spacerom po najbliższej okolicy. Przedszkolaki uczestniczyły także w zabawach z chustą animacyjną, zabawach plastycznych z wykorzystaniem różnorodnych materiałów, zabawach i grach ruchowych oraz słuchały czytanych bajek, które rozwijały ich wyobraźnie, kreatywność, pobudzały do działania i zdrowej rywalizacji.
Każdy dzień wypełniony był zajęciami o charakterze integracyjnym, twórczym oraz rozwijającym komunikację w grupie i pozytywną samoocenę.

Jak widać przedszkolaki czas zimowych „wakacji” spędziły bardzo aktywnie i z pewnością nie miały czasu na nudę.