BAJKOWY karnawał

W ciągu ostatnich kilku dni nasze przedszkole zamieniło się w magiczne miejsce. Rano do przedszkola przychodziły te same dzieci, które widujemy codziennie, lecz już po śniadaniu sale wypełniały się księżniczkami, motylkami, piratami oraz innymi postaciami z bajek i baśni – to wszystko za sprawą odbywających się w tym tygodniu balów karnawałowych. Przedszkolne sale zmieniły się w sale balowe, pełne pięknych kolorowych ozdób oraz balonów. To w nich zaraz po śniadaniu zebrały się wszystkie dzieci wraz z nauczycielkami. Zabaw oraz tańców było bardzo wiele. Nie zabrakło również występów i konkursów. Po zakończeniu zabawy wszystkie dzieci zmęczone, lecz zadowolone udały się na słodki poczęstunek. Przedszkolaki do domów wracały uśmiechnięte i pełne niesamowitych wspomnień.