Rodzinne “piknikowanie” w grupach I-III

Dnia 5 czerwca br. dzieci z grupy I KRASNOLUDKI, II BIEDRONKI i III MOTYLKI obchodziły “Piknik Rodzinny”. Podczas pikniku dzieci przedstawiły krótką część artystyczną. Następnie czekało na nas wiele atrakcji: dmuchany zamek, zawody sportowe dla rodziców, tańce, malowanie twarzy, tatuaże, malowanie na folii, budka z lodami, a także poczęstunek ( kiełbaski z grilla, ciasto).

Serdecznie dziękujemy Państwu za wzięcie udziału wraz z dziećmi w “Pikniku Rodzinnym”.👨‍👩‍👧‍👦 Szczególne podziękowanie kierujemy do Rady Rodziców, która pomogła w organizacji Pikniku. Dziękujemy również rodzicom, którzy upiekli ciasto, a także tatusiom za obsługę grilla oraz wszystkim za wszelką pomoc podczas kończącej się imprezy.🤗 Dodatkowo podziękowanie kierujemy w stronę wszystkich pracowników przedszkola za zaangażowanie. Dziękujemy również Pani Dyrektor naszego przedszkola za ogromne wsparcie oraz pomoc w organizacji Pikniku.