Rodzinny piknik u starszaków

W środę (7 czerwca) wspólnie celebrowaliśmy majowo-czerwcowe święta czyli: Dzień Dziecka, Dzień Matki i Dzień Ojca połączone w jeden wyjątkowy dzień – Święto Rodziny. Tego dnia rodzice oraz przedszkolaki z grup: IV ŻABKI, V TYGRYSKI, VI ZERÓWKA A 0a i VII ZERÓWKA B 0b spotkali się przy basenie miejskim w Międzyborzu. Zaopatrzeni w koce i dobry humor podziwiali występy swoich pociech. Nie były to jedyne atrakcje bowiem dla łakomczuchów zaserwowano bufet, na który składały się nie tylko przepyszne truskawki czy upieczone przez mamy ciasta, ale i kiełbaski prosto z grilla – tutaj już rządzili tatusiowie. Dodatkową atrakcją były ufundowane przez Burmistrza Miasta i Gminy Międzybórz Jarosława Głowackiego “dmuchańce”. I tutaj również moc podziękowań dla Pana Krzysztofa Buczka, który “zelektryzował” naszą imprezę.

Dużym zainteresowaniem cieszyło się stoisko z lodami, popcornem i watą cukrową. Nad całością czuwały oczywiście nasze dzielne nauczycielki: Pani Małgorzata Mazur, Pani Justyna Kędziora, Pani Aleksandra Ciesielska, Pani Julita Obiegło-Kiecka. To właśnie one przygotowały swoich wychowanków do cudownych występów. Zajęły się także organizacją całego przedsięwzięcia. Swoją pomocą służyli także Pani Dorota Konieczna, Pani Kasia Raczyńska, Pani Monika Dębowska, Pani Magda Podgórska, Pani Kasia Buczek i Pan Sebastian Michalski. Dzięki znakomitej pogodzie impreza udała się w 100, a nawet 200%. Dziękujemy Państwu serdecznie za wspólną zabawę i do szybkiego zobaczenia podczas kolejnych przedszkolnych wydarzeń. Specjalne podziękowania kierujemy do tych z Państwa, którzy szczególnie wspomogli nas przy organizacji pikniku oraz za przepyszne ciasta. Dziękujemy również Pani Dyrektor naszego przedszkola Monice Szymczyk za ogromne wsparcie oraz pomoc w organizacji Pikniku.