Ogólnopolski Tydzień Czytania u BIEDRONEK i MOTYLKÓW

W dniach od 1-7 czerwca br. dzieci z gr. II BIEDRONKI oraz III MOTYLKI wzięły udział w XII Ogólnopolskim Tygodniu Czytania Dzieciom pod hasłem “Książka to ogród”. Naszymi gośćmi byli:

-Burmistrz Miasta i Gminy Międzybórz, Pan Jarosław Głowacki;

-Sierżant Sztabowa Pani Marta Litwa z Komisariatu Policji w Sycowie;

-Pani Aneta Hadas oraz Pani Magdalena Bojanowska – przedstawicielki Rady Rodziców;

-Pani Justyna Koziarska oraz Pani Magdalena Gruszczyńska- przedstawicielki Biblioteki Publicznej Miasta i Gminy Międzybórz;

-Pani Dyrektor Monika Szymczyk.

Ogólnopolski Tydzień Czytania Dzieciom to akcja, która jednoczy osoby i instytucje zaangażowane w promocję czytania dzieciom. Do głośnego czytania wybrane zostały książki, które w szczególny sposób rozbudzają dziecięcą wyobraźnię, umożliwiając przeniesienie się do krainy fantazji i przygód niezwykłych bohaterów.