Pożegnanie ZERÓWEK

Od uroczystego poloneza rozpoczęła się w czwartkowe popołudnie uroczystość pożegnania 6-latków Przedszkola BAJKA w Międzyborzu. Gospodarzami imprezy były dzieci z grup ZERÓWKA A 0a oraz ZERÓWKA B 0b. Gości powitały wychowawczynie obu grup Panie Julita Obiegło-Kiecka oraz Pani Małgorzata Mazur. Wśród zaproszonych gości pojawili się przedstawiciele władz lokalnych: Burmistrz Miasta i Gminy Międzybórz Pan Jarosław Głowacki, Zastępca Burmistrza Krzysztof Kraska, a także Tomasz Stempin – Zastępca Przewodniczącego Rady Miejskiej. Nie zabrakło również p.o. Dyrektora Przedszkola BAJKA Pani Moniki Szymczyk oraz pracowników BAJKI. Oczywiście największą frekwencją mogli pochwalić się rodzice, którzy licznie przybyli na uroczystość.

Piosenki, wiersze a także moc wzruszeń i ciepłych słów zdominowały uroczystość. Najaktywniejsi rodzice otrzymali podziękowania od przedszkolnego zespołu. Nauczyciele oraz pomoce otrzymały moc gratulacji, a także upominki od rodziców. Serdecznie dziękujemy, że byli Państwo z nami tego podniosłego dnia, a naszym absolwentom życzymy samych sukcesów w ich szkolnej przygodzie.