ŻABKI i TYGRYSKI z savoir-vivre na ty

We wtorek 10.kwietnia dzieci z grup ŻABKI i TYGRYSKI wybrały się do Oleśnicy na przedstawienie teatralne pt.:”KUBA i BUBA czyli savoir-vivre dla dzieci”.

Co to jest savoir-vivre? Wiedza o tym, jak człowiek dobrze wychowany zachowuje się w różnych sytuacjach… Nie tak łatwo jednak zostać dobrze wychowanym małym dżentelmenem, lub też dobrze wychowaną małą damą.

Wie o tym para bliźniaków Kuba i Buba, którzy wciąż się uczą na własnych błędach, czym jest obco brzmiący savoir -vivre. Trzeba jednak wiedzieć, że bliźniaki potrafią nieźle namieszać i czasami ich zachowanie wykrada się poza normy “normalności”, a ich temperament przyprawia niektórych o zawrót głowy. Czasami nawet zwykła mała łyżeczka może być przyczyną potężnej awantury o to czy kładzie się na stole czy na spodku czy można ją oblizać czy nie?

Na te, jak i na wiele innych pytań, dostaliśmy odpowiedź oglądając urozmaicony piosenkami w autorskiej aranżacji, pełen humoru spektakl o niesfornym rodzeństwie.