Dzień Pluszowego Misia u ŻABEK i TYGRYSKÓW

25 listopada na całym świecie obchodzony jest Dzień Pluszowego Misia. Dzień ten uczciły również dzieci z oddziału przedszkolnego przy ul. Wrocławskiej – gr. IV ŻABKI i gr. V TYGRYSKI.

Każdy przedszkolak z uśmiechem na twarzy przekraczał próg sali trzymając w rączce ulubionego pluszaka. Każdy z dumą opowiadał o swoim misiu, jak on ma na imię oraz jak długo już miś mu towarzyszy. Ten dzień był bardzo radosny i “misiowy” – zabawy z misiami odbywały się w rytm piosenek o misiach, a bohaterami czytanych w tym dniu bajek nie mógł być nikt inny jak pluszowy miś. Pani Ania Stoppok przygotowała także prezentację na temat historii tej najpopularniejszej zabawki. Potem wspólnie obejrzeliśmy kilka wesołych filmów animowanych z Kubusiem Puchatkiem czy Misiem Uszatkiem w roli głównej. Każdy przedszkolak odchodził w tym dniu do domu niezwykle zadowolony z “Medalem dla Misia” lub dyplomem.