Bajkowy Bal Karnawałowy

Jest karnawał.

W karnawale wszyscy urządzają bale.

To tradycja bardzo stara,

strojów pięknych co niemiara.

Niech się bawią duzi , mali

zgromadzeni na tej sali.

 W dniu 26 stycznia w grupie IV ŻABKI i V TYGRYSKI odbył się Bal karnawałowy. Wszystkie dzieci już od rana były podekscytowane czekającą ich zabawą. Zaraz po śniadaniu dzieci przebrane za królewny, księżniczki, wróżki, lekarki, baletnice, kowboje, batmanów, piratów oraz wiele innych postaci wyruszyły bajkowym pociągiem do Krainy Baśni. Przebierańcy świetnie się bawili, uczestnicząc we wspólnych zabawach i konkursach, a skoczna i rytmiczna muzyka zachęcała do tańca.Wszystkim tym zabawom towarzyszyła radość, śmiech i spontaniczna aktywność dzieci.

W przerwie balu przedszkolaki otrzymały słodki poczęstunek.

Dziękujemy Rodzicom dzieci za przygotowanie pięknych strojów karnawałowych dla dzieci.

Longina Mizera